SQL Server 2012 hazır. Dünyanın en çok kurulan veri platformunun yeni versiyonu Microsoft SQL Server 2012, 7 Mart 2012'de  RTM (released to manufacturing) oldu.

Türkiye'de, İstanbul ofisimizde Kevin Turner'ın duyurduğu SQL Server 2012'yi hemen indirip, deneyebilirsiniz. 1 Nisanda GA (General availability) olacak SQL Server 2012 hali hazırda büyük beğeni kazandı :

  • Pek çok küresel müşterimiz SQL Server 2012'yi kurdu ve yeni özelliklerinden farklı projelerde faydalandı – Volvo, Revlon, the Home Shopping Network, Sanofi Pasteur, Klout ve LG Chemical.

 

  • Pek çok yeni performans rekoru kırıldı – Microsoft iş ortaklarıyla beraber yaptığı performans testlerinde SQL Server 2012'nin kurumun ihtiyaçları doğrultusunda ölçeklenebilirlik sağladığını gösterdi.

 

  • Daha yüksek yatırım geri dönüşü (ROI) – Forrester Consulting'in yayımladığı Total Economic Impact(TEI) study SQL Server 2012 sürümüne yükseltmenin sağlayacağı faydayı ortaya koyuyor. 12 aylık bir dönemde %189'a kadar yatırım geri dönüşü almak mümkün.

Tüm bunları ve daha fazlasını izlemek için siz de sanal lansmanımıza şimdi kayıt olun.